Nazilli’de teröre lanet yağdı!

AK Parti Nazilli İlçe Başkanlığı tarafından 12 şehidimiz için Kur-an’ı Kerim okunup lokma hayrı yapıldı. 81 ilde ortak yapılan açıklamada teröre lanet yağdı.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Nazilli’de teröre lanet yağdı!
Nazilli’de teröre lanet yağdı!
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Suriye'nin kuzeyinde hain PKK'lı teröristler tarafından düzenlenen saldırılarda şehit olan 12 askerimiz için Türkiye yasta. 81 ilde olduğu gibi Nazilli’de de AK Parti İlçe Başkanlığı Belediye Meydanı’nda şehitler için basın açıklaması yaptı. Meydandaki Şehitler Anıtı önünde Kur-an’ı Kerim okunup dualar edildi. Vatandaşlara lokma dağıtıldı.

 Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, AK Parti İlçe Başkanı Volkan Beyazıt, parti yönetimi ve MHP İlçe Teşkilatı’nın katıldığı basın açıklamasında teröre lanet yağdı.

 “MEHMETÇİK’İN KANI YERDE KALMAYACAK”

 Meşruiyetini milletin kendisinden alan milletvekillerinin mecliste ortak bildirilere imza atmaktan imtina ettiğine dikkat çeken İlçe Başkanı Volkan Beyazıt, “Şehitlerimizin kanı üzerinden kirli siyasetlerine devam etmekte. Tüm Aydın halkı ve milletimiz bilmelidir ki bugüne kadar şehitlerimizin kanı üzerinden siyaset yapmadık. Yapılmasına da müsaade etmeyeceğiz. Hain terör örgütüne, devletimiz ve milletimizden güç alan ordumuz en ağır darbeleri indirmeye devam edecek. Mehmetçiğimizin kanı yerde bırakılmayacaktır.”

 “TERÖR DEVLETİ KURULMASINA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ”

 Terörle mücadelenin kararlılıkla devam edeceğini vurgulayan İlçe Başkanı Volkan Beyazıt, şöyle devam etti;

“PKK ve unsurları şunu çok iyi bilmelidir ki Türk milletinin evlatlarına kefen biçmeye çalışmak kimsenin haddi değildir. Terörle mücadelede kararlılığını sürdüren devletimiz evlatlarına her daim sahip çıkmaya devam edecek. Ne PKK, ne PYD ne de YPG’ye Türkiye’nin doğusunda terör devleti kurulmasına asla müsaade etmeyeceğiz.”

25 Ara 2023 - 18:28 - Gündem

Mahreç  Mustafa Çelik