Aydın "evde" iyileşiyor

Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, Evde Sağlık Hizmetleri ekipleri tarafından tedavi ve bakım süreçleri takip edilen hastalara ziyaretlerini sürdürüyor.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Aydın "evde" iyileşiyor
Aydın "evde" iyileşiyor
+2
Haber albümü için resme tıklayın

İncirliova ilçesi Sandıklı ve Zafer Mahallelerinde ikamet eden aileleri ziyaret eden İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, hasta yakınları ve hastalarla sohbet ederek tedavilerini yapan sağlık ekibinden durumları hakkında bilgi aldı.

Evde sağlık hizmetlerinin aralıksız sürdürüldüğünü kaydeden İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, "İlimizde evde sağlık hizmeti alan 7 bini aşkın kayıtlı hastamız var. Evde Sağlık Hizmetleri ekiplerimiz takiplerini düzenli olarak yapıyor, ziyaretlerine gidiyor, tedavileri ile yakından ilgileniyoruz. Evde Sağlık Ekiplerimizle binlerce hasta ve yakının daima yanındayız” ifadelerini kullandı.

İl Sağlık Müdürü Şenkul, evde sağlık hizmetleri ekibimine yürüttükleri gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür etti ve çalışmalarında kolaylıklar diledi. Vatandaşlar, aldıkları hizmetten son derece memnun kaldıklarını ifade ederek İl Sağlık Müdürü nezdinde Evde Sağlık Hizmetleri ekiplerine teşekkürleri etti.

# Aydın

28 Ara 2023 - 20:11 - Sağlık

Mahreç  İhlas Haber Ajansı