Özcan söz aldı mı?

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, adaylık konusunda son kararı Erdoğan'ın vereceğini söyledi. Özcan bu açıklamasıyla 'adaylık için söz aldı' bilmecesine son notayı koymuş oldu.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

İYİ Parti'den istifa edip AK Parti'ye geçen ve 22 Kasım 2022 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından rozeti takılan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'dan, öncekilerin tam tersinde bir açıklama geldi.

Zaman zaman 'adaylık için söz aldım' diyen Özcan, bu kez kararı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın vereceğini söyledi.

Hedef'ten Mine Eren'e konuşan Özcan, “Adaylık konusu Cumhurbaşkanımızın kararında olan bir konu. Değerlendirmeyi komisyonumuz yapıyor, Cumhurbaşkanımıza sunuyor. Onun takdirinde olan bir konuyla ilgili konuşmam doğru olmaz. Çıkacak karara saygı duyuyoruz." dedi.

Özcan, "Nazilli için yapacak güzel şeylerimiz var, inşallah nasip olursa halk teveccüh ederse bunları gerçekleştirmek istiyoruz.” diye konuştu.

Kürşat Engin Özcan'ın bu açıklaması, daha önce hem kendisi hem de bazı çevreler tarafından dillendirilen 'Özcan adaylık için söz aldığı için AK Parti'ye katıldı' iddialarını havada bıraktı.

-

29 Ara 2023 - 18:13 - Siyaset

Mahreç  Haber Merkezi