Modern Söke!

MHP Söke Belediye Başkan Aday Adayları Tekin Yavuz ve Şeref Başar, seçim çalışmaları kapsamında Söke Sanayi Sitesi esnafı ile bir araya geldi.

Ali Bulur
Ali Bulur Tüm Haberleri
Modern Söke!
Modern Söke!
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Seçim çalışmalarını sürdüren MHP Söke Belediye Başkan Aday Adayları, Söke Sanayi Sitesi’nde gerçekleştirdikleri esnaf ziyaretlerinde birlik ve beraberlik mesajı verdi. Yavuz ve Başar, sanayi esnafı ile sohbet ederek, istek ve beklentilerini dinledi, görüşlerini aldı.

"GÜCÜMÜZ DE İNANCIMIZ DA TAM"
Söke’ye uzun yıllardır hiç bir yatırım yapılmadığını ve kendi kaderiyle baş başa bırakıldığını savunan MHP’nin Belediye Başkan Aday Adayları ziyaretleri sırasında yaptıkları açıklamalarda, “Söke’nin bu makus talihini yenmek için yola çıktık. Bunu başaracak gücümüzde inancımız da var. İnşallah 31 Mart 2024 tarihinden itibaren Söke’de yepyeni bir dönem başlayacak. Üstesinden gelemeyeceğimiz hiç bir sorunumuz yok. Gelecek nesillerimize ‘İyi ki Söke’de yaşıyorum” diyebilecekleri bir şehri tüm dinamikleri ile birlikte inşa edeceğiz. Daima birlik ve beraberlik içerisinde olacağız. Çok çalışacağız ve başaracağız” ifadelerine yer verdi.

Tekin Yavuz ve Şeref Başar’ın birlikte gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerine MHP Söke İlçe Teşkilatı yöneticileri de katıldı.

31 Ara 2023 - 11:36 - Gündem

Mahreç  Ali Bulur