Bela üstüne bela!

Geçtiğimiz hafta aracı kurşunlanan esnaf, dün de silahlı saldırıya uğradı. Esnaf ayağından vurulurken, çevrede bulunan bir vatandaş da seken kurşunun ayağına isabet etmesi sonucu yaralandı.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Olay, İzmir'in Torbalı’da ilçesinde gerçekleşti Edinilen bilgiye göre, ilçede kıraathane ve şans oyunları bayiliği işletmeciliğini yapan İ.Ç.’nin aracı, geçtiğimiz hafta kimliği belirsiz kişilerce kurşunlandı. Saldırıdan yara almadan kurtulan İ.Ç., olaydan bir hafta sonra Torbalı meydanında yüzü maskeli şüpheli veya şüpheliler tarafından ATM’den para çektiği esnada bir kez daha tabancayla silahlı saldırıya uğradı.
İ.Ç., ayağından yaralanırken, tabancadan seken kurşunlardan birisi de çevredeki bir vatandaşın ayağına isabet ederek yaralanmasına neden oldu. Her iki yaralı da olay yerine gelen sağlık ekiplerince Torbalı Devlet Hastanesine kaldırıldı.
Ayrıca İ.Ç.’nin aracının kurşunlanması ve dün gerçekleştirilen silahlı saldırı olayının bağlantılı olup olmadığı yönünde polis ekiplerince soruşturma başlatıldığı ve sırra kadem basan saldırganların yakalanması için çalışmalar başlatıldığı ifade edildi.

31 Ara 2023 - 16:56 - Asayiş

Mahreç  İhlas Haber Ajansı