Seçim çalışmalarına start verdi

AK Parti Aydın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Ömer Özmen, 2024’e hızlı başladı. Özmen İncirliova ve Koçarlı’ya giderek vatandaşlarla bir araya geldi.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Seçim çalışmalarına start verdi
Seçim çalışmalarına start verdi
+2
Haber albümü için resme tıklayın

AK Parti Aydın Milletvekili Ömer Özmen yeni yılın ilk günlerini memleketinde seçim çalışması yaparak geçiriyor. Özmen İncirliova ve Koçarlı’ya giderek nabız yoklamaya başladı. İlk olarak İncirliova’da İlçe Başkanı Ali Kaykı, belediye meclis üyeleri, teşkilat mensupları ile Belediye Başkanı Aytekin Kaya’yı ziyaret eden Özmen, “Gönül belediyeciliği anlayışıyla hemşehrilerimize hizmet sunan Belediye Başkanımız Aytekin Kaya ve ekibine üstün başarılar diliyoruz” dedi.
Heyet daha sonra ilçe başkalığında kısa bir değerlendirme toplantısı yaptı ve sokağa çıktı. İlçede esnaf ziyaretleri yapan Özmen ve beraberindekiler, vatandaşların da sorunlarını ve isteklerini dinledi.
Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Özmen, “Birlik ve beraberlik içinde, 31 Mart yerel seçimine sıkı ve gayretli bir şekilde hazırlanıyoruz. İlçe Başkanımız, Belediye Başkanımız ve teşkilatımız ile birlikte; yeni yılın ilk günlerinde esnafımızı ve vatandaşlarımızı dinledik, hasbihal ettik. Hayırlı işler, bereketli kazançlar diledik. Bir olacağız, beraber olacağız 31 Mart’ta yeniden Aydın diyeceğiz” İfadelerine yer verdi.

BİR SONRAKİ DURAK KOÇARLI OLDU

Aydın Milletvekilli Ömer Özmen’in bir sonraki durağı se Koçarlı ilçesi oldu. Özmen, Koçarlı İlçe Başkanı Ümit Özdemir, Belediye Başkanı Nedim Kaplan ve teşkilat mensuplarıyla bir araya gelerek, istişarede bulundu.

02 Oca 2024 - 16:28 - Siyaset

Mahreç  Haber Merkezi