İYİ Parti sahaya iniyor

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, 5 Ocak tarihinde sahaya ineceklerini açıkladı. Zorlu, gelecek hafta aday açıklamaya devam edeceklerini kaydetti.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
İYİ Parti sahaya iniyor
Haber albümü için resme tıklayın

İYİ Parti Sözcüsü ve Medya İlişkileri Başkanı Kürşad Zorlu, gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. 5 Ocak'ta sahaya ineceklerini ifade eden Zorlu, "İYİ Parti seçimlere tek başına girme kararı almasından itibaren bize karşı ağır saldırılar, belli çevrelerden bizi karıştırmaya yönelik bir dizi girişimler olduğunu da biliyoruz. Arkadaşlarımız istifa ederek gidebilir, burada sorun yok ama bahsedilen yazı, iddialar, bunlar kabul edilir şeyler değil. Kendi adaylarımız ile bu seçimlere katılacağız" diye konuştu.

AYDIN'DA 3 ADAY BELLİ
Zorlu, 31 Mart 2024'te yapılacak yerel seçim için 4 büyükşehir, 10 il, 108 ilçe ve 18 beldede adayların açıklandığını, gelecek hafta da adayların açıklanmasına devam edileceğini aktardı.
Ayrıca geçtiğimiz Aralık ayında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin TBMM grup toplantısında Aydın adaylarını açıklamıştı. Akşener, Behçet Alp'in Kuşadası, Zeki İnal'ın Karacasu, Cihan Demirel'in ise Sultanhisar Belediye Başkan Adaylığını ilan etmişti.

03 Oca 2024 - 22:15 - Siyaset

Mahreç  Haber Merkezi