Memleketi bölüştüler!

CHP Nazilli İlçe Başkanlığı’na atanan Sema Aslıhan Ökmen’in eşi Şahin Ökmen'in daha önce Memleket Partisi İlçe Yönetimi’nde görev yaptığı öğrenildi. Ökmen'in ataması partililerden tepki çekti.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Memleketi bölüştüler!
Memleketi bölüştüler!
+2
Haber albümü için resme tıklayın

CHP Nazilli’de geçtiğimiz Eylül ayında İlçe Başkanlığı görevine seçilen Naim Atmaca, genel merkez tarafından görevden alındı. Naim Atmaca'nın Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül ile ters düştüğü ve genel merkeze yapılan baskı sonucu görevden alındığı öne sürüldü. Atmaca’nın yerine Avukat Sema Aslıhan Ökmen İlçe Başkanlığı’na atandı.

EŞİ MEMLEKET PARTİSİ'NDE

Daha önce Memleket Partisi’nde siyaset yapan Sema Aslıhan Ökmen’in ataması parti tabanında tepki çekti. Siyasi tecrübesizliği nedeniyle eleştirilen çiçeği burnunda İlçe Başkanı Sema Aslıhan Ökmen’in eşi Şahin Ökmen'in ise  daha önce Memleket Partisi Nazilli İlçe Yönetim Kurulu’nda görev yaptığı öğrenildi. 

PARTİLER RAHATSIZ

Eski İlçe Başkan Yardımcısı Erkan Acahan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda isim vermeden Sema Aslıhan Ökmen'i hedef alıp, "Eğer isminizin önünde Av., Ecz. yada Dr. varsa her yerde öndesiniz. Emeğin ve alın terinin önemi yok. Ancak kazanmaları için hep ESNAF'lara ihtiyaçları var." ifadelerini kullanarak tepkisini dile getirdi. CHP'li isimler de Acahan'a yorumlarla destek verdi. 

06 Oca 2024 - 22:51 - Siyaset

Mahreç  Mustafa Çelik