Mustafa Savaş'a Aydın'dan tam destek

Aydın’da AK Parti’nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş oldu. Savaş’a ilk destek Aydın Milletvekili Ömer Özmen’den geldi. MYK üyesi Umut Tuncer de “Aydın’ımızın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı” diyerek salondan fotoğraf paylaştı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen toplantı ile 12 büyükşehir belediye başkan adayını açıkladı. Aydın’da da aday Mustafa Savaş oldu. Savaş’ın adaylığı Aydın teşkilatında büyük sevinçle karşılandı. Savaş’a ilk destek Meclis’te aynı sıraları paylaştığı vekil arkadaşı Ömer Özmen'den geldi. Özmen sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile “AK Parti Aydın Milletvekili ve KİT Komisyonu Başkanı Sayın MUSTAFA SAVAŞ! Haydi başlasın Aydın Yüzyılı! Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleriyle, Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Milletvekilimiz Sayın Mustafa Savaş olmuştur. Tecrübesi ve birikimiyle Mustafa Savaş ağabeyimizin, Aydın’ımızı gerçek belediyecilik ile buluşturacağına, şehrimizin kaybolan yıllarını telafi edeceğine yürekten inanıyoruz. Yeniden Aydın diyerek çıktığımız bu yolda; Rabbim yar ve yardımcımız olsun, İlimiz ve partimiz için hayırlı, uğurlu olsun. Türkiye Yüzyılı şehirleri için #HazırızKararlıyız” dedi.

VVV
AK Parti MYK üyesi Umut Tuncer de salondan Savaş ile birlikte bir fotoğraf paylaşarak desteğini ortaya koydu.
AK Parti’nin Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Aday adayı Metin Yavuz da Savaş'a iyi dileklerde bulundu. Yavuz, sosyal medya hesabından “AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş. Hayırlı olsun.” mesajı paylaştı.

07 Oca 2024 - 16:04 - Siyaset

Mahreç  Haber Merkezi