Böbürlenme Özlem hanım

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun, Mustafa Savaş ile ilgili açıklamasına yanıt verdi. Alıcık, Çerçioğlu’nu kibirli olmakla suçladı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, AK Parti’nin aday olarak Mustafa Savaş’ı göstermesinin ardından, “Sürekli aynı aday. Biz Aydın için hep beraber 5 yıl daha hizmet edeceğiz. Aydın'a hizmet etmekten de gurur duyuyorum. Tarih tekerrürden ibarettir.” açıklamasında bulunmuştu.
Bu açıklamaya Cumhur İttifakı'nın ortağı MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık’tan cevap geldi.

YÜKSEKTEN BAKMA
Alıcık, "Seçim sahada, sandıkta kazanılır, öyle yüksekten bakmakla, kibirle konuşarak seçim kazanılmıyor. 'Gururlanma padişahım senden büyük Allah var' sözünü hatırlatırım. Tarih tekerrür edecekmiş, ona Aydın halkı karar verecek. Tarih Özlem hanımın söz verip de yapmadığı projelerle tekerrür ediyor. Cumhur ittifakı olarak Aydın'da inşallah Büyükşehir ve tüm ilçelere talibiz. Sahadayız ve Cumhur ittifakı Aydın Büyükşehir adayı Mustafa Savaş ve tüm ilçe başkan adayları ile Aydın'da hizmet belediyeciliği sayfasını açacağız." dedi.

BAŞARACAĞIZ
Cumhur İttifakı olarak bu seçimde Aydın’ın alayına talip olduklarını bir kere daha vurgulayan Alıcık, "Mücadele edeceğiz, çalışacağız, koşturacağız. Ben inanıyorum başaracağız. İnanan arkadaşlarla birlikte bu yola çıktık. Mustafa Bey’e de başarılar diliyorum. Cumhur ittifakı olarak hep beraber çalışacağız.” İfadelerini kullandı.

08 Oca 2024 - 14:34 - Siyaset

Mahreç  Haber Merkezi