2024 kırılma yılı olacak

Kuşadası Ticaret Odası’nda 2023 Yılı Türkiye Ekonomisi Değerlendirmesi ve 2024 Yılı Beklentileri konulu bilgilendirme toplantısı yapıldı.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
2024 kırılma yılı olacak
2024 kırılma yılı olacak
Haber albümü için resme tıklayın

Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı Kalkınma Programı Direktörü Hüseyin Ekrem Cunedioğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı toplantı; Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, Meclis Başkanı Bülent İlbahar, Yönetim Kurulu Üyeleri Müslüm Yıldırım, Erdem Dikkaya, Meclis ve Komite Üyeleri ve geniş bir dinleyici kitlesinin katılımıyla gerçekleşti.
2024’ün kırılma yılı olacağını söyleyen Cunedioğlu; 2023 Yılı Türkiye ekonomisinin genel bir değerlendirmesini yaptığı konuşmasında, son yıllarda başlayan kriz ortamının Şubat 2023’de yaşanılan deprem felaketi ile birlikte daha da derinleştiğini, ancak son dönemde toparlanmaya başlandığını söyledi.
Turizmde dünya nereye gidiyorsa, Türkiye’de oraya gidiyor” diyen TEPAV Kalkınma Programı Direktörü Hüseyin Ekrem Cunedioğlu; ülke olarak şanslı olduğumuzu ama turizm çekiciliğimizi arttırmak için birçok alanda iyileştirme yapılması gerektiğini anlattı.
Toplantı sonrası Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan, Meclis Başkanı Bülent İlbahar, Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Dikkaya, TEPAV Kalkınma Programı Direktörü Hüseyin Ekrem Cunedioğlu ile bir araya gelerek Türkiye ekonomisi hakkında görüş alışverişinde bulundu.

10 Oca 2024 - 16:16 - Ekonomi

Mahreç  İhlas Haber Ajansı