Aydın siyaseti bu nikahta buluştu

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’nın kızı Nilüfer Büşra Kaya ile AK Parti Aydın İl Tanıtım ve Medya Başkanı Yasin Gülpolat dünya evine girdi. Genç çiftin nikahı Aydın siyasetini buluşturdu.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Aydın siyaseti bu nikahta buluştu
Aydın siyaseti bu nikahta buluştu
+5
Haber albümü için resme tıklayın

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’nın kızı Nilüfer Büşra Kaya ile  AK Parti Aydın İl Tanıtım ve Medya Başkanı Yasin Gülpolat hayatlarını  birleştirdi.

Genç çiftin nikah töreni İncirliova Hangarlar’da yapıldı

Nikah törenine Kaya ve Gülpolat ailelerinin yanı sıra Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, AK Parti Aydın Milletvekili Ömer Özmen, İncirliova Kaymakamı Canan Hançer Baştürk, AK Parti İl Başkanı Gökhan Ökten, İl Kadın Kolları Başkanı Ebru Alp Kayır, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan ve çok sayıda davetli katıldı.

NİKAHI GELİNİN BABASI KIYDI

Genç çiftin nikahını, gelinin babası olan İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya kıydı. Bir ömür boyu aynı yastığa baş koymak için evet diyen çiftin nikah şahitliği ise aralarında eski Bakan Eroğlu ve Başkan Adayı Savaş’ın da bulunduğu protokol üyeleri yaptı. 

Büşra-Yasin çifti, nikahın ardından tebrikleri kabul etti. Damat Gülpolat’a eski Bakan Eroğlu 5 çocuk, Savaş da “itaat et rahat et” tavsiyesinde bulundu. Gülpolat da düğünü 31 Mart’ta Atatürk Kent Meydanı’nda Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı kazanarak yapacaklarını söyledi. Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Savaş  evlilik cüzdanını da geline teslim etti. 

28 Oca 2024 - 17:29 - Gündem

Mahreç  Haber Merkezi