Aydın'da mucize!

Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi yarışması sonuçları açıklandı. Listede Aydın'dan da rekor büyümeye imza atan bir şirket yer aldı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketleri açıklandı. 27 farklı İlden ve 35 ayrı sektörden şirketlerin yer aldığı İlk 100’de, 2019-2021 döneminde büyüme oranı yüzde 569 oldu.
Listede Aydın’ı rekor büyümeye imza atan bir şirket temsil etti.
Cirosunu 2 yılda % 1744 oranında artıran Ada İnşaat Mermer Maden Nakliye Turizm Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. inanılmaz bir mucizeye imza attı. Türkiye’nin en hızlı büyüyen üçüncü şirketi olarak listede yer aldı.
Türkiye 100 programının, ülkenin en hızlı büyüyen şirketlerinin başarılarına dikkat çekmek, ulusal ve uluslararası bağlantılarını kuvvetlendirmek için düzenlendiğini belirten AYSO Başkanı Gökhan Maraş, “Üyemiz Ada İnşaat Mermer Maden Nakliye Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. örnek olacak bir büyüme hızı göstererek Türkiye’nin en hızlı büyüyen firmaları arasında yer aldı. Aydın’ın böyle hızlı büyüyen örneklerine daha çok ihtiyacı var. Bu büyüme oranlarının gelecekte de devam etmesini ve ilk 100 içerisindeki üye sayımızın artmasını temenni ediyorum.” dedi.

06 Şub 2024 - 10:40 - Ekonomi

Mahreç  Haber Merkezi