Hal'den anladı

Seçim kampanyası kapsamında Nazilli Hali’ni ziyaret eden Cumhur İttifakı’nın Belediye Başkan Adayı Esat Ergüler’e komisyoncular dert yandı. Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden beklediği hizmeti alamamaktan yakınan esnafa, Esat Ergüler, "1 Nisan'ı bekleyin" dedi.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Hal'den anladı
Haber albümü için resme tıklayın

Cumhur İttifakı’nın Nazilli Belediye Başkan Adayı Esat Ergüler, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Çözüm odaklı profile sahip olan Esat Ergüler, projelerini tek tek sıralıyor.

Herkesin gönlünde 13 yıllık belediye başkanlığı döneminde taht kuran Esat Ergüler, bu defa Nazilli Hali’ni ziyaret etti. Esnaflar Ergüler’i, sıcak karşıladı.

KOMİSYONCULAR BÜYÜKŞEHİRE TEPKİLİ

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden üvey evlat muamelesi gördüklerini kaydeden sebze meyve komisyoncusu Fevzi Karahan, “Problemimiz çok. Dışarıdan gelen alıcılar olmasa biz perişanız. Güvenliğimiz hiç yok. Saat 23:00’dan sonra burada kimse olmuyor. Büyükşehir Belediyesi’ni defalarca aradık, güvenlik istedik. Bunlara çözüm bulunmasını istiyoruz” dedi.

Bir diğer komisyoncu ise, “Şu çatıları biz kendi paramızla yaptırdık. Derdimizi anlatacak hiç kimse yok burada” diyerek sorunlarını dile getirdi.

ÇARE ESAT ERGÜLER

AK Partili Esat Ergüler, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden hal yönetimini isteyip esnafla beraber yöneteceklerini belirterek, “Bizim en büyük talebimiz büyükşehir ile ilçe belediyesinin bir olması. Mezarlıklar da büyükşehire ait ama ilçe belediyesi bakıyor. Ben de büyükşehirden isteyeyim birlikte yönetelim. Çare Esat Ergüler. Zamanında sizlerin istek ve taleplerini hep olumlu şekilde bakmaya çalıştık. Nasıl hizmet yaptığımı biliyorsunuz. Ne istiyorsanız onu yapacağız” ifadelerine yer verdi.

12 Şub 2024 - 14:02 - Siyaset

Mahreç  Mustafa Çelik