Değişim sesleri

Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mustafa Savaş, seçim gezilerini Köşk'te sürdürdü. Savaş, vatandaşın Aydın'da değişimden yana olduğunu söyledi.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Değişim sesleri
Haber albümü için resme tıklayın

Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Savaş, Köşk’te muhtarlar, esnaf, dernek başkanları ve vatandaşlarla bir araya geldi. Mustafa Savaş, Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler ve AK Parti Köşk İlçe Başkanı Bünyamin Kahraman tarafından karşılandı.

SOKAKTA DEĞİŞİM SESLERİ YÜKSELİYOR

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mustafa Savaş, vatandaşın Aydın’da değişim istediğini kaydederek, “Aydın’da çok güzel hava var. Bir aydan beri sokak sokak geziyoruz. Çok güzel atmosfer var. Zemin, ortam çok uygun. Çarşıda pazarda gezerken vatandaşlar artık bıktık değişim şart diyor. Hemşerilerim 31 Mart’ta sandıkta gereken cevabı verecek. Biz sokakta değişim seslerini duyuyoruz. 31 Mart’a kadar partimizin bütün kademelerinin çok çalışması gerekiyor.” dedi.

Trafik, altyapı, yol, katı atık problemine dikkat çeken Savaş, Türkiye’nin en pahalı suyunun Aydın’da içildiğini savundu.

Savaş seçilmesini durumunda suda yüzde 50 indirim yapacaklarını ve 5 yıl boyunca aynı fiyattan satacakları sözünü verdi.

12 Şub 2024 - 15:31 - Siyaset

Mahreç  Mustafa Çelik