Olacağı buydu!

Nazilli Belediyespor'da futbolcular, uzun süredir devam eden sorunların çözüme kavuşturulamaması ve vaatlerin yerine getirilmemesi nedeniyle antrenmanlara çıkmama kararı aldı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Nazilli Belediyespor'da flaş gelişme yaşandı. Futbolcular, antrenmanlara çıkmama karara aldıklarını yönetime bildirdi.
Oyuncular adına yapılan açıklamada, "Sezon başından itibaren yaşadığımız birçok problemi sayın başkanımız Şahin Kaya, yöneticilerimiz ve futbolcular olarak kamuoyuna yansıtmadan kendi içimizde çözmeye gayret gösterdik. Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ın bugüne kadar başkanımıza ve biz futbolvulara verdiği vaatlerle hem takım bütünlüğünün bozulmaması hem de takımımızın yaşaması adına sabırlı bir duruş sergiledik. Ancak vaatlerin gerçekleşmemesi ile süreç dayanılmaz noktaya gelmiştir. Kulüp başkanımızla yaptığımız topplantı sonucu, önemli Kırşehir maçı öncesi takımımıza zarar vermemek adına bu kararı maç sonrasına ertelemiş bulunmaktayız. Karşılaşmanın ardından bu terk edilmişlik ve yalnızlık devam ederse, önümüzdeki haftadan itibaren antrenmanlara çıkmama kararı aldığımızı kamuoyuna bildiririz. Nazilli şehrinin Belediye Başkanını ve ileri gelenlerini takımımızın diğer branşlarına sahip çıktığı gibi futbol takımına da sahip çıkmaya davet ediyoruz " ifadelerine yer verildi.

21 Şub 2024 - 22:04 - Spor

Mahreç  Haber Merkezi