Erbeyli'ye yeni meydan

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, belediye tarafından Erbeyli Mahallesi’nde yapımına başlanılacak yeni meydan projesinin yapılacağı alanda incelemelerde bulundu.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Erbeyli'ye yeni meydan
Haber albümü için resme tıklayın

Sosyal belediyeciliğin yanı sıra fiziki belediyecilik hizmetlerinde de ön plana çıkan İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, yeni bir projenin daha startını verdi.

Acarlar Mahallesi’nde yeni meydan çalışmalarını tamamlayan İncirliova Belediyesi, Başkan Kaya’nın talimatları ile Erbeyli Mahallesi’ne de yeni bir meydan kazandırmak için çalışmalara başladı.

Mahalle sakinleri tarafından düğün ve cemiyet alanı olarak kullanılan boş alan, yeni meydan projesi kapsamında genişletilerek, içerisinde süs havuzu, muhtarlık hizmet bürosu ve bir kafenin yer alacağı alana dönüştürülecek.

Başkan Kaya, Erbeyli Mahallesi’ne yeni yapılacak meydan için birim müdürleri ve mahalle muhtarı İsmail Akça ile birlikte incelemelerde bulundu.

Erbeyli Mahallesi yeni meydan projesine ilişkin açıklamalarda bulunan Kaya; “Acarlar Mahallesi meydanımızı bitirdik. Herkes çok beğendi. Şimdi Erbeyli Mahallemiz için bir çalışma başlatıyoruz. Vatandaşlarımız akşamları havuz etrafında oturup bir yandan sohbetlerini ederken, bir yandan çaylarını içebilecekler. Bizler de her zaman olduğu gibi onlara eşlik edeceğiz." dedi.

22 Şub 2024 - 12:46 - Gündem

Mahreç  İhlas Haber Ajansı