Nazilli’ye hayırlı olsun!

Sarıoğlu Dondurma Nazilli’deki yeni şubesini görkemli bir törenle hizmete açtı. Damak çatlatan tatlılar ve birbirinden lezzetli yemeklerle Sarıoğlu Dondurma misafirlerini bekliyor.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Nazilli’ye hayırlı olsun!
Nazilli’ye hayırlı olsun!
+4
Haber albümü için resme tıklayın

Yazın vazgeçilmez lezzeti dondurmanın Aydın’daki adresi Sarıoğlu Dondurma, büyümeye devam ediyor. 1940’da başlayan lezzet yolculuğunu 4 kuşaktır Aydınlılara tattıran Sarıoğlu Dondurma, Nazilli’de yeni şubesini açtı.

Yeni Sanayi Sitesi’nde Ticaret Odası binasında bulunan yeni şube, görkemli bir açılışla hizmete girdi. Açılış törenine MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, AK Parti İlçe Başkanı Volkan Beyazıt, MHP İlçe Başkanı Hasan Eren, Memleket Partisi’nin Belediye Başkan Adayı Ali Çetinkaya ve çok sayıda vatandaş katıldı. Dualar eşliğinde kurdele kesildi. Katılımcılara pilav ayran ve ekler ikram edildi.

Sabah 07:00’dan akşam 17:00’a kadar hizmet veren Sarıoğlu Dondurmada magnolia, pasta, tiramisu, spangle, profiterol, ekler ve dondurmanın yanı sıra damak çatlatan sıcak yemek çeşitleri de mevcut. Temizlik, güler yüz ve uygun fiyat politikasını benimseyen Sarıoğlu Dondurma birbirinden lezzetli ana yemek, bol çeşitli tatlı, cacık, salata, yoğurt ve birçok alternatif yan ürünle misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Anıl Sarı ve Memduh Arslan’ın işletmeciliğini yaptığı Sarıoğlu Dondurma, kapılarını Nazillilere açtı.

22 Şub 2024 - 19:21 - Gündem

Mahreç  Mustafa Çelik