Vatandaşın ayağına gitti

Aydın’ın Karacasu İlçe Kaymakamı Mehmet Gündoğdu, Karacasu’nun kırsal Aşağı Görle Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Vatandaşın ayağına gitti
Haber albümü için resme tıklayın

Karacasu Kaymakamı Mehmet Gündoğdu, beraberindeki protokol üyeleri ile birlikte Aşağı Görle Mahallesi’nde yerel halkla buluştu.
Gündoğdu, vatandaşlarla samimi bir şekilde sohbet ederek, mahalle sakinlerinin sorunlarını ve taleplerini dinledi.
Ziyaret sırasında protokol üyeleri de, mahalle sakinleri ile bir araya gelerek güncel konular hakkında bilgi alışverişinde bulundu.
Mahalle ziyaretleri kapsamında vatandaşlar, "Mahalle ziyaretleri, bizlerin sesini doğrudan duyurabilmemiz açısından oldukça önemli. Sorunları yerinde tespit ederek çözüm odaklı çalışmalar yaptıkları için Kaymakam Gündoğdu ve beraberindeki heyete teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.
Gündoğdu ve beraberindekiler, ziyaretin sonunda Aşağı Görle Mahallesi sakinlerine misafirperverlikleri için teşekkür ederek mahalleden ayrıldı.
Vatandaşların mahallede karşılaştığı sorunlar ve ihtiyaçları konusunda bilgi sahibi olmak amacıyla gerçekleştirilen ziyaretlerle, yerel yöneticiler ile halk arasında doğrudan iletişimi güçlendirmek hedefleniyor.

23 Şub 2024 - 10:12 - Gündem

Mahreç  İhlas Haber Ajansı