Aydın'ın suyu ucuzlayacak

Pazar alışverişini İncirliova’da yapan Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, ucuz su sözünü yineledi. Savaş ayrıca, suya 5 sene boyunca da zam yapmayacaklarını belirtti.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Aydın'ın suyu ucuzlayacak
Aydın'ın suyu ucuzlayacak
+2
Haber albümü için resme tıklayın

AK Parti Adayı Mustafa Savaş seçim çalışmaları kapsamında İncirilova’daydı. Savaş’a İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten, İlçe Başkanı Mehmet Yüzbaşıoğlu, MHP İncirliova İlçe Başkanı Polat Tanrıkulu da eşlik etti.
Pazara girip vatandaşlarla ve esnafla konuşan Savaş alışveriş de yaptı.
Savaş burada su faturalarından dert yana vatandaşlara seçildiklerinde suya yüzde 50 indirim yapacaklarını ve 5 yıl boyunca zam olmayacağının bir kez daha sözünü verdi.
İlçeyi adım adım gezen Cumhur İttifakı heyetine vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi, adaylar ile bol bol selfie çekimi yapıldı.
Gösterilen ilgiden memnun olan ev sahibi İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya “Cumhur İttifakı yöneticilerimiz ile birlikte esnaf ve vatandaşlarımıza hayırlı işler diledik, yeni dönemde Aydın ve İncirliovamıza yapacağımız hizmetlerimizi anlattık. Her zaman olduğu gibi bizlere, yakın ilgi, samimiyet ve güler yüz gösteren, tüm vatandaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

02 Mar 2024 - 11:27 - Gündem

Mahreç  Haber Merkezi