Galanın gündemi Ada

Kuşadası Müteahhitler ve İş İnsanları Derneği’nin (KUMDER) düzenlediği muhteşem gala iş ve siyaset dünyasından isimleri protokol üyeleri ile bir araya getirdi. Dernek Başkanı Anıl Metin Oto, Kuşadası’nın daha yaşanılır bir yer olması için çalıştıkları söyledi.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

KUMDER’in düzenlediği galaya Kuşadası’nın önde gelen müteahhitleri, meslek odalarının başkan ve yöneticileri ile kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Daha güvenilir bir Kuşadası yaratma amacıyla derneği kurduklarını hatırlatan, kurucu ve eski başkanı Samet Süzgeç, “Burada bulunan arkadaşlarımızın hepsi daha yaşanılabilir bir Kuşadası için elinden gelen her şeyi yapmaya hazır. Kuşadası için varız ve her zaman Kuşadası için var olacağız. Derneğimiz sadece müteahhitlik için kurulmuş bir dernek değildir. Bu dernek daha yaşanılabilir ve daha güvenilir bir Kuşadası için her türlü hizmeti yapmaya hazırdır. Daha iyi bir Kuşadası yaratmak için sizlere söz veriyoruz” dedi.

Gecenin ev sahipliğini yapan KUMDER Kurucu Başkanı Anıl Metin Oto da, Kuşadası’nın gelişimine katkı sağlayacak herkesle işbirliği içinde olmaya hazır olduklarını dile getirdi.
Oto konuşmasında, “Şüpheniz olmasın ki Kuşadası’nın gelişimine katkı sağlayacak, işbirliği ve dayanışma duygularıyla dolu bir katkı oluşturmak tek amacımız. Kuşadası, Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri. İşbirliği içerisinde çalışarak Kuşadası’nı daha yaşanabilir ve güvenli bir kent haline getirebiliriz” ifadelerine yer verdi.

07 Mar 2024 - 19:59 - Gündem

Mahreç  Haber Merkezi