Kuşadası iftara hazır

Kuşadası Belediyesi, Ramazan ayı boyunca kuracağı sofralarda vatandaşlara ücretsiz olarak iftar yemeği verecek. İftar yemeklerinin ilki bu akşam İkiçeşmelik Mahallesi Kardeş Şehirler Parkı’nda düzenlenecek.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Kuşadası iftara hazır
Haber albümü için resme tıklayın

Kuşadası Belediyesi birlik, beraberlik ve dayanışma duygularının arttığı Ramazan ayında, kent sakinlerini farklı noktalarda kuracağı iftar sofralarında buluşturacak.
Bu kapsamda Ramazan ayı boyunca Kuşadası Belediyesi tarafından ücretsiz olarak toplam 15 bin kişilik iftar yemeği verilecek.
İftar yemeklerinin ilki bu akşam İkiçeşmelik Mahallesi Kardeş Şehirler Parkı’nda düzenlenecek.
Ramazan ayının tüm dünyaya huzur ve barış getirmesini dileyen Başkan Ömer Günel, "İftar sofralarımıza tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz" dedi.
KENT KONSEYİ TOPLANDI
Bu arada Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, 31 Mart yerel seçimleri öncesi ilçedeki 16 belediye başkan adayının projelerini anlatmaları amacıyla ’Kuşadası Kent Dayanışması’ platformu tarafından düzenlenen toplantıya katıldı. Toplantıda, sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin sorularını açık yüreklilikle cevaplayan Günel, "Görevde olduğum 5 yılda kentimizi ortak akılla yönetmek için tüm STK’larla yakın temas halinde oldum. Bir sonraki dönemde de Kuşadası ortak akılla yönetilmeye devam edecek" dedi.

11 Mar 2024 - 12:14 - Gündem

Mahreç  İhlas Haber Ajansı