Çerçioğlu vatandaşla buluştu

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, yerli tohumu teşvik etmek amacıyla her yıl düzenlenen fide dağıtma etkinliğinde Aydınlılar ile buluştu.

Hakan Horata
Hakan Horata Tüm Haberleri
Çerçioğlu vatandaşla buluştu
Çerçioğlu vatandaşla buluştu
+3
Haber albümü için resme tıklayın

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından yerli tohumu teşvik etmek amacıyla her yıl düzenlenen etkinlikte binlerce fide vatandaşla buluştu. Atatürk Kent Meydanı’nda gerçekleşen organizasyonda, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu standın başına geçti ve etkinlik boyunca vatandaşlara fide dağıtımında bulundu. Etkinliğe yoğun ilgi gösteren Aydınlılar, fide alabilmek için uzun bir kuyruk oluşturdu.

BASINA HEDİYE

Atatürk Kent Meydanı’nda gerçekleştirilen etkinlik sonrası basına açıklamalarda bulunan Çerçioğlu, yerli fidenin önemine dikkat çekti. Çerçioğlu, “Her yıl burada düzenli olarak bu etkinliği gerçekleştiriyoruz. Yerli fideyi illa ki bir bahçeye ekmeniz gerekmiyor. Evinizin balkonunda bir saksıya da ekebilirsiniz. Aynı zamanda basın mensupları aracılığıyla ata tohumunu tanıtmamız gerekiyor. Burada da size büyük iş düşüyor” ifadelerine yer verdi. Çerçioğlu açıklama sonrası basına da fide dağıtımında bulundu ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

12 Mar 2024 - 14:31 - Gündem

Mahreç  Hakan Horata