Sana insan diyenin...

Gözü dönmüş bir şahıs, eline aldığı hortum, sandalye ve kürekle acımasızca komşu iş yerinde bulunan köpeğe saldırdı. O anlar iş yerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Sana insan diyenin...
Sana insan diyenin...
Video için play'e tıklayın

Olay, İzmir'in Urla ilçesine bağlı Kuşçular Mahallesi’nde meydana geldi. Evinin yakınında bulunan araç lastik tamiri yapan komşu iş yerine gelen M.K. isimli şahıs, eline aldığı hortumla zincirle bağlı olan köpeğe vurmaya başladı.
Acımasız saldırgan defalarca köpeğe hortumla vururken, hayvan can havliyle zincirinin uzadığı mesafece kendisinden kaçmaya çalıştı.
Hırsını alamayan saldırgan, etrafta bulunan bir motosikleti de devirdikten sonra hortumla vurduğu köpeğin daha sonra başına bir demirle, akabinde ise eline aldığı kürekle vurdu.
Şüphelinin köpeğe saldırdığı anlarda yanında bulunan iş yeri çalışanı çocuğun ise koktuğu için müdahale edemediği ileri sürüldü.
Köpeğe yapılan saldırı iş yerine ait güvenlik kamerasına yansırken, köpeğin sahibinin saldırgandan şikayetçi olduğu öğrenildi.
Öte yandan, aldığı darbeler sonrası başı yarılan köpeğin sahibi tarafından veterinere götürülerek tedavi altına alındığı bildirildi.

16 Mar 2024 - 20:05 - Asayiş

Mahreç  İhlas Haber Ajansı