Başkan Erol’dan 2’si 1 arada

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol yeni dönem projelerini ikişer ikişer açıklıyor. “1 Nisan’da Buharkent’te bahar devam edecek” diyen Erol boş dükkanın kalmadığı sanayi sitesinin yerine yenisinin yapılacağını, 35 dönüm alanda kurulan Aydın’ın ilk Millet Bahçesi’nin de 2. Etabı ile büyütüleceğinin duyurdu.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Başkan Erol’dan 2’si 1 arada
Başkan Erol’dan 2’si 1 arada
Haber albümü için resme tıklayın

Buharkent Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Mehmet Erol yeni dönem projelerinden ikisini daha açıkladı.
“Hayalleri satmıyoruz biz hayalleri gerçekleştiriyoruz. 1 Nisan’da Buharkent’te bahar devam edecek. Söz verdiğimiz için gibi projelerimiz devam edecek” diye konuşan Erol, ilçeye yeni bir sanayi sitesi kazandırılacağını ve millet bahçesinin de ikinci etabının yapılacağını açıkladı.
Mevcut sanayi sitesinde boş dükkan kalmadığı için esnafın problem yaşadığını belirten Erol, “Organize sanayi bölgemizin karşısında yer alan ve metruk halde olan Egecam binasının bulunduğu alan üzerinde ilçeye uzun yıllar yetecek kapasitede yeni bir sanayi sitesi inşa edeceğiz.” dedi.

AYDIN’IN İLK MİLLET BAHÇESİ
Başkan Erol Aydın’ın ilk millet bahçesinin de 2019’da Buharkent’te açıldığını hatırlatarak bu bahçeyi büyütme zamanın geldiğini belirtti.
Erol ikinci etabın mevcut 15 Temmuz Millet Bahçesi’nin kuzeyinde ve yine Çağlayan Deresi’nin kenarında olacağını dile getirdi ve “Mevcut millet bahçesinden başlayıp Aktaş Köprüsü’ne kadar devam edecek alanı Millet Bahçesi olarak tekrar inşa edeceğiz.” müjdesi verdi.

18 Mar 2024 - 16:01 - Gündem

Mahreç  Haber Merkezi