Nazilli’nin eğlence merkezi

Artan nüfusuyla il olmaya aday ilçeler arasında yer alan Nazilli’de sosyal alanlar da her geçen gün gelişiyor. Yeni Mahalle 152. Sokak, gençlerin yeni eğlence merkezi haline geldi.

Nazilli’nin eğlence merkezi
Nazilli’nin eğlence merkezi
+1
Haber albümü için resme tıklayın

YAKUP YAZ - İl olmaya aday ilçelerin başında gelen Nazilli, her alanda gelişmeye devam ediyor. Artan nüfusuyla sosyolojik yapısı da değişen ilçede yeni mekanlar açılıyor. İlçenin yeni eğlence merkezi ise Yeni Mahalle 152. Sokak oldu.

Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte Nazilli’nin gece hayatı da canlanmaya başladı. Vatandaşlar bu güzel havaların keyfini sürmek ve sosyalleşmek için kendilerini dışarı atmaya başladı. Yeni Mahalle 152. Sokak halkın bu ihtiyacını rengarenk kafe ve restoranlarıyla giderme telaşına kapıldı.

SOSYAL HAYATIN YENİ ADRESİ

Canlılığını her daim taze tutan 152. Sokak, genç yaşlı her yaştan vatandaşın zevkine ve tercihine uygun yeni kafeler barındırıyor. Ramazan Ayı sebebiyle gündüzleri neredeyse boş olan sokak, iftar saatinden sonra dolup taşıyor. Gece hayatının dolu dolu geçtiği bu sokak, özellikle Nazillili gençlerin sosyalleşmek adına vazgeçilmez adresi olma yolunda hız kesmeden ilerliyor.

19 Mar 2024 - 09:48 - Magazin