Başkan'dan söz

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Çınarköy Mahallesi’ni ziyaret ederek hemşehrileriyle bir araya geldi. Günel, ’Çınarköy Yörük Festivali’ düzenleyerek bölgeye hareket getireceklerini müjdeledi.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Başkan'dan söz
Başkan'dan söz
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’in Çınarköy’e yaptığı ziyarete, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve muhtar Sebahattin Akyüz de katıldı. Toplantıda Başkan Ömer Günel, Çınarköy sakinlerine bugüne kadar kente yaptıkları alt ve üstyapı yatırımları hakkında bilgi verdi.
İkinci 5 yıllık hizmet döneminde kırsal mahallelerin sorunlarına daha çok eğileceğini belirten Başkan Ömer Günel, "Görevi devraldığımızda Kuşadası’nın kent merkezinde çok fazla birikmiş sorunu vardı. Önce bunları çözdük. Şimdi sıra köylerimize geldi. Tüm köylerimizin yollarını yenileyeceğim. Ayrıca tarla ve bahçelerinize giden yollarınızı da konforlu bir hale getireceğim. Sizin bu köyde sanata, zeybeğe ve bölgemizin kültürüne olan ilginizi de biliyorum. Buradan size Çınarköy Yörük Festivali’ni başlatacağımızın da müjdesini vermek istiyorum" diye konuştu.

19 Mar 2024 - 12:05 - Gündem

Mahreç  İhlas Haber Ajansı