Gençlere verdiği sözü tuttu

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay Umurlu mahallesinde çifte açılış yaptı. Atay gençlere sözünü verdiği halı sahanın açılışından sonra ilçedeki 7. Hanımevi'ni de hizmete soktu. Atay halı sahada futbol yeteneğini de gösterdi.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Gençlere verdiği sözü tuttu
Gençlere verdiği sözü tuttu
+3
Haber albümü için resme tıklayın

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay gününü açılış törenlerine ayırdı.
Atay önce gençlere söz verdiği Umurlu halı sahasının açılışını gerçekleştirdi. Törene İYİ Parti Aydın İl Başkanı Ahmet Ertürk, Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Özer Kayalı, Efeler İlçe Başkanı Özgür Metin, Belediye Meclis Üyeleri ve Belediye Meclis Üyesi Adayları, il-ilçe teşkilat yöneticileri, sivil toplum kuruluşlarının, odaların ve siyasi partilerin temsilcileri ile sahayı isteyen gençler katıldı.
Hasan Sefa Halı sahasını hizmete açan Atay kurdeleyi kestikten sonra topun başına geçti ve futbol maharetlerini gösterdi. Penaltı atan Atay topu 90’a gönderdi.

7. HANIMEVİ
Halı sahanın ardından sıra ilçedeki 7. Hanımevi’nin açılışına geldi. Atay’ı burada kadınlar karşıladı. Hanımevini kurdelesini, burayı kullanacak olan kadınlarla birlikte kesen Atay Efeler2i marka kent yapma yolculuğunun süreceğini söyledi.
Atay “Göreve geldiğimiz günden bu yana çok çalıştık, sizler için elimizden gelenin en iyisini yapmanın mücadelesini verdik. Önümüzdeki dönemde de çok çalışacak, Efeler'i "Marka Kent" yapma yolculuğunu hep birlikte sürdüreceğiz.” dedi.

19 Mar 2024 - 16:46 - Gündem

Mahreç  Haber Merkezi