Soruyu sordu parayı kaptı

AK Parti MKYK Üyesi Umut Tuncer’in babası, ünlü türkücü Mahmut Tuncer Nazilli sokaklarını kahkahaya boğdu. Aydın Milletvekili Ömer Özmen ve oğlu ile Nazilli’de tur atan Tuncer, bir esnafla iddiaya gridi, kazanınca da parayı kaptı.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Ünlü türkücü Mahmut Tuncer oğlu AK Parti MKYK Üyesi Umut Tuncer ve Aydın Milletvekili Ömer Özmen ile birlikte Nazilli‘de gezintiye çıktı.
Neşeli ve esprili kişiliği ile bilinen Tuncer yürürken önünde durduğu bir kebapçı ile iddiaya girdi. Esnafa kaç yıldır Nazilli’de yaşadığını soran ve “19 yıl” cevabı alan Tuncer esnafla “yolun nereye gittiğini bilmediği” konusunda iddiaya girdi. Nazillili esnaf farklı cevaplar verse de Tuncer yanıtların hiçbirini kabul etmedi ve parayı cebine attı.
Tuncer ile Müslüm bey arasında geçen güldüren diyalog, Mahmut Tuncer’in “Şimdi sana 20 Liralık soru soracağım. Bu yol nereye gidiyor abi” sorusuyla başladı. Esnafın verdiği 3 cevabı da kabul etmeyen Tuncer “Yol hiçbir yere gitmez, Yolun bir yere gittiği yok” diyerek parayı aldı ve “Biz de yolumuzu bulalım “ diyerek çevredekileri kahkahaya boğdu.

19 Mar 2024 - 17:52 - Gündem

Mahreç  Mustafa Çelik