CHP’li başkandan Kaya’ya destek

Yerel seçim için geri sayım sürerken, efeler diyarının önde gelen ve sevilen siyasetçilerinden CHP’li eski Aydın Belediye Başkanı Muhterem Ağababaoğlu, İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’yı ziyaret ederek başarılar diledi.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
CHP’li başkandan Kaya’ya destek
Haber albümü için resme tıklayın

Aydın'da 1977 Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde CHP’den Belediye Başkanlığına seçilerek 1980 yılına kadar başkanlık yapan Muhterem Ağababaoğlu, yerel seçim öncesi AK Partili İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’ya anlamlı bir ziyarette bulundu.
Başkan Kaya’nın makam odasında gerçekleşen ziyarette iki başkan uzun süre sohbet etti. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Ağababaoğlu Başkan Kaya’ya yaklaşan yerel seçimlerde başarılar diledi.

BİZLERİ ONURLANDIRDI
Programın ardından ikili hatıra fotoğrafı çektirdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kaya, “Aydınımızın efsane belediye başkanlarından değerli büyüğüm, Muhterem Ağababaoğlu’nu belediyemizde ağırlamaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyduk. Ben Muhterem Başkanımızla 1976-1977 yıllarından itibaren bir aradayım. Muhterem Ağababaoğlu, Emin Sarıyörük, Nuri Deveci, Hüsamettin Aydoğdu, Alaaddin Tuncer ve Ahmet Ali Başçı gibi Aydın'ımızın ve İncirliovamızın çok kıymetli insanlarının dizinin dibinde büyüdüm. Kendilerini şükranla, minnetle yâd ediyorum. Muhterem Başkanımızda bugün buraya gelerek bizi onurlandırdı. Çok mutlu oldum, gururlandım. Kendilerine nazik ziyaretleri, hoş sohbetleri ile bizlere olan güven ve destekleri için teşekkür ediyorum. Rabbim tüm ulu çınarlarımıza sağlık versin.” ifadelerine yer verdi.

19 Mar 2024 - 20:14 - Siyaset

Mahreç  Haber Merkezi