Efeler'de görkemli açılış

Efeler Belediyesi Başkanı Mehmet Fatih Atay, bir sözünü daha yerine getirdi. Atay, Adnan Menderes Mahallesi'ne söz verdiği pazar yerini açtı.

Melek Fırat
Melek Fırat Tüm Haberleri
Efeler'de görkemli açılış
Efeler'de görkemli açılış
+9
Haber albümü için resme tıklayın

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, Adnan Menderes Mahallesi'ne semt pazarı kazandırdı. Görkemli bir törenle yapılan açılışa yoğun katılım oldu. Alkışlar eşliğinde alana giren Atay, vatandaşları selamladı

Açılışta konuşan Mehmet Fatih Atay, 5 yıl boyunca yaptığı hizmetleri sıraladı. Atay, vaatlerinin yüzde 96'sını yerine getirdiğini belirterek, seçmenden destek istedi.

EN MUTLU GÜNÜM

İYİ Partili Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Atay, siyasi yaşantısının en mutlu gününü yaşadığını belirterek, “Bir sözümü daha yerine getirmeniz onurunu yaşıyorum. Biz laf değil hizmet üretiyoruz. Belediye başkanı olmadan önce vaatlerde bulundum. Verdiğim sözlerin yüzde 96'sını yerine getirdim. Onur ve gurur duyuyorum. Şimdi görevini yapma sırası sizde. Vefakar olduğunuzu biliyorum, kadirşinas olduğunuzu biliyorum" diye konuştu.

EFELER HALKI FATİH ATAY’A SAHİP ÇIKACAK

‘Kitap Kafe'yi kapattıracağım’ diyenlere yarışmaktan korkmadığını vurgulayan Atay, sözlerini şöyle sürdürdü;
"Kazanınca Kitap Kafeleri kapattıracağım diyenler varmış. Sizden de korkmuyorum, yedi ceddinizden de korkmuyorum. Eğitimden nasibi almamış ve kitap kafeleri kapattıracağım diyen adaylarla yarışmaktan korkmuyorum. Efeler halkı izin vermez, kapattırmaz inanıyorum. Mehmet Fatih Atay'a sahip çıkacaktır Efeler halkı"

20 Mar 2024 - 14:11 - Gündem

Mahreç  Melek Fırat