Erol’dan 3 proje daha

Buharkent Belediye Başkanı ve Cumhur ittifakı adayı Mehmet Erol projelerini ikişer üçer açıklamaya devam ediyor. Erol yeni dönem için 3 projesini daha duyurdu.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Buharkent Belediye Başkanı ve AK Parti Adayı Mehmet Erol ikinci başkanlık dönemi için iddialı projelerini açıklamayı sürdürüyor.
Erol tarımsal üretime yönelik 3 projesini daha duyurdu.
İlçeye soğuk hava deposu yapılacağını böylece ürünlerin burada korunacağını belirten Erol ayrıca Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile sebze meyve halinin inşa edileceğini dile getirdi.

TARIMSAL SULAMA PROJELERİ
Erol’un iddialı projelerinden biri de tarımsal sulama projeleri. Başkan Erol, daha önce Kayaburnu Mahallesinde inşa edilen kapalı devre damlama sulama sisteminin ikincisini Çağlayan Deresi kenarında açılan sondaj kuyusu sayesinde Buharkent-Savcıllı mahallesi arasında uygulamaya alacaklarını belirtti.
Ayrıca Ortakçı yolu üzerinde Akçeşme mevkii üzerinde açılacak sondaj kuyusu ile Ortakçı bölgesinin tarımsal sulamasını sağlayacak kapalı devre damlama sulama sisteminin devreye alınacağını söyleyen Erol, “İlçemize kazandıracağımız bu yatırımlarla birlikte Buharkent kazanacak hemşehrilerim kazanacak.” dedi.

21 Mar 2024 - 16:18 - Siyaset

Mahreç  Haber Merkezi