Sultanhisar'da çirkin saldırı

Sultanhisar'da seçim atmosferi, gerginlik ve tartışmalara sahne oluyor. Belediye Başkan Adayı Hüseyin Özer'in seçim kampanyası kapsamında şehrin çeşitli noktalarına asılan pankartları, rakip adaylar tarafından parçalandı.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Sultanhisar'da çirkin saldırı
Sultanhisar'da çirkin saldırı
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Sultanhisar'da seçim süreci, beklenmedik bir şekilde gerginliğe ve anlaşmazlıklara sahne oldu. Hüseyin Özer'in belediye başkanlığı için yürüttüğü kampanya kapsamında asılan pankartlar, rakip adayların destekçileri tarafından gece saatlerinde sökülüp parçalandı. Şehrin farklı bölgelerinde yer alan bu pankartlar, adayın seçim vaatlerini ve projelerini tanıtan bilgiler içeriyordu.
Olayın gerçekleştiği bölgelerde, pankartların parçalanmış halde yerde bulunması, seçim atmosferindeki tansiyonun yükseldiğini gözler önüne serdi.
Özer: "Bunu yapan genç arkadaşlarla bir sözüm yok, yanılmışlardır ya da bir ihtiyacı karşılanmıştır. Ben her zaman özel hayatımda da siyasi hayatımda da barış ve saygı içerisinde rekabet ettim, gençleri bu suça itenlere bu şehri nasıl emanet edeceğiz” dedi.
Belediye başkan adayı Hüseyin Özer'e destek verenler, bu saldırıyı kınarken, rakip adayların takipçileri ise farklı bir açıklama yapmadı.
Hüseyin Özer'in seçim kampanyasında vurguladığı projeleri ve vaatleri şehirdeki vatandaşlar arasında geniş bir destek buluyor.

21 Mar 2024 - 17:11 - Asayiş

Mahreç  Mustafa Çelik