Herkesin başkanı olacak

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Başkan Adayı Aytekin Kaya 31 Mart yerel seçim çalışmalarına ilişkin, “Çatışmadan, kavga etmeden, gerilimden, yalan ve iftiralardan medet umanlara aldırmadan, temsil ettiğimiz makamın ve ilçemizin saygınlığına yakışır bir ağırbaşlılık ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Herkesin başkanı olacak
Herkesin başkanı olacak
Haber albümü için resme tıklayın

İncirliova’da yerel seçim çalışmalarını mahalle, esnaf ve ev ziyaretleri ile yoğun bir tempoda sürdüren Belediye Başkanı Aytekin Kaya, sürece ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Beş yıllık hizmet süresi boyunca halkla içi içe bir dönem geçirdiklerini aktaran Başkan Kaya, “Biz seçime beş yıldır hazırlanıyoruz. Seçime birkaç ay kala vatandaşlarla buluşarak, kendimizi tanıtmak gibi bir meselemiz yok. Mahalle ziyaretlerimizin miting atmosferinde geçmesinin, vatandaşlarımızın yoğun ilgi göstermesinin nedenlerinden biri de bu zaten” dedi.

HİZMET VE PROJE ODAKLI ÇALIŞIYORUZ

Başkan Kaya, “Hizmet ve projelerimiz ile vatandaşlarımızın karşısına çıkıyoruz. Bize yakıştığı üzere çatışmadan, kavga etmeden, gerilimden, yalan ve iftiralardan medet umanlara aldırmadan, temsil ettiğimiz makamın ve ilçemizin saygınlığına yakışır bir duruş ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 31 Mart gecesi vatandaşlarımızın desteği ile yeniden göreve geldiğimizde bundan önce olduğu gibi hiçbir ayrım gözetmeksizin, yine herkesin başkanı olarak görevimizi sürdürmeye devam edeceğiz” diye ekledi.

22 Mar 2024 - 17:40 - Siyaset

Mahreç  Haber Merkezi