CHP mitinginde kafalar karıştı

İzmir’in Foça ilçesinde vatandaşlara seslenen CHP Genel Başkanı Özgür Özel, mitingde “İnadına CHP inadına sol” sloganı atılması üzerine, “Evladım o mesajı mı verdik şimdi?" diye çıkıştı.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
CHP mitinginde kafalar karıştı
Haber albümü için resme tıklayın

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İzmir'in Foça ilçesi Nihat Dirim Barış ve Demokrasi Meydanı'nda vatandaşlara seslendi. Özel, partisinin Foça Belediye Başkan Adayı Saniye Bora Fıçı'yı tanıtarak, ilçenin ilk kadın belediye başkan adayı olduğunu belirtti. Konuşmasında hükümeti eleştiren Özgür Özel, meydanda atılan “İnadına CHP inadına sol” sloganı üzerine de, “Evladım o mesajı mı verdik şimdi? Bu seçim sağ-sol seçimi değil, bu seçim iyi hizmet edecek bir yöneticiyi başa getirme seçimi. Bu seçim; pahalılıktan bıkmış, bıçak kemiğe dayanmış, yoksullaştırılmış milyonların hükümete isyan seçimi. Slogancıyı değiştirin” dedi.

ÖNCE BENİ DİNLEYECEKSİN
Özel, daha sonrada gülümseyerek, “İlk o sloganı attıran arkadaş, paragraf sorusu gibi önce beni dinleyeceksin, sonra ona göre sloganı attıracaksın. Ondan sonra olacak slogan; ‘Birleşe birleşe kazanacağız’ olur” sözlerini kaydetti.

24 Mar 2024 - 20:16 - Siyaset

Mahreç  İhlas Haber Ajansı