Nazillili fenomen şiddet mağduru

Aydın'ın Nazilli ilçesinde büyüyen sosyal medya fenomeni ve OnlyFans içerik üreticisi Merve Taşkın, sevgilisi tarafından yoğun şiddete maruz kaldığını açıkladı. Taşkın'ın anlattıkları ve paylaştığı fotoğraflar ise kan donduran cinsten.

Sezercan Makas
Sezercan Makas Tüm Haberleri
Nazillili fenomen şiddet mağduru
Nazillili fenomen şiddet mağduru
+5
Haber albümü için resme tıklayın

Nazilli'de büyüdükten sonra taşındığı İstanbul'da OnlyFans içerik üreticiliği yapan sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, bu kez acı bir olayla gündeme geldi.
Taşkın, eski sevgilisi tarafından yaklaşık 1 yıl boyunca işkenceye varacak şekilde şiddete maruz kaldığını açıkladı.
Yaşadıklarını anlatan Taşkın, "O kadar tehlikeli raddelere gelmişti ki ölmediğim ya da sakat kalmadığın için şükrediyorum. Kafamı, kulağımı, burnumu yumrukluyor, karnıma, cinsel organıma tekme atıyordu. Bazen ise beni öldürmekle ya da sakat bırakmakla tehdit ediyordu. Parmaklarımda hasar kaldı, 1 yıl boyunca tedavi göreceğim" dedi.

HEMCİNSLERİNE SESLENDİ
İlk zamanlar yaşadıklarına göz yumduğunu ifade eden Taşkın, "Başta şiddet daha hafifti belki kabul edilebilirdi ama sonraları yavaş yavaş tehlikeli noktalara gelmeye başladı. Bir şekilde bunun bana yapılmasını kabul ediyordum. Her defasında affediyordum çünkü kendi içimde benim sorunlu olduğumu ve bunların benim yüzümden olduğunu ve belki de hak ettiğimi düşünüyordum. Ki ‘O’ da bana daha fazlasını hak ettiğimi söylüyordu. Benimki sevgiye muhtaçlık ve bağımlılıktı. En ufak bir sevgi kırıntısına bile kabuldüm. Beni sevdiğini kabul ediyor, o yüzden şiddeti bir şekilde içimde normalleştirerek kabul ediyordum. Şimdi tek bildiğim biz kadınlar bunu kendimize yapmamalıyız" dedi. Taşkın, yaşadığı bu sancılı sürecin ardından psikolojik tedaviye başladığını kaydetti.

24 Mar 2024 - 20:54 - Asayiş

Mahreç  Sezercan Makas