Şampiyonluk yemeği!

1.Amatör Lig’de şampiyon olarak Süper Amatör Lig’e yükselen İsabeylispor iftar yemeğinde buluştu. Kulüp Başkanı Taner Sayın, şerefiyle yakaladıkları başarıyı önümüzdeki sezon da sürdürmek istediklerini söyledi.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Şampiyonluk yemeği!
Şampiyonluk yemeği!
+3
Haber albümü için resme tıklayın

İsabeylispor, 1.Amatör Lig’den Süper Amatör’e yükselme başarısı gösterdi. Kurulduğu günden bu yana hiç yenilgi yüzü görmeyen siyah beyazlı ekip, başarıyı kutladı. Kulüp Başkanı Taner Sayın, yönetim kurulu, futbolcular ve teknik direktör Murat Angın iftar yemeğinde buluştu. Birlikte oruçlarını açan siyah beyazlı camia, şampiyonluğu doyasıya kutladı. Oyuncularını tebrik eden Kulüp Başkanı, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

EKİBİNİ TEBRİK ETTİ

İsabeylispor’un şerefiye kazandığı şampiyonluğu taraftara armağan eden Taner Sayın, Aydın’da ses getiren bir kulüp olduklarını söyledi. Aydın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı ve yönetim kuruluna da teşekkürlerini ileten Taner Sayın, “2023-2024 Sezonunda bu şampiyonluğu bize yaşatmak için deneyimi, özverisi ve bilgi birikimiyle mücadele vermiş olan başta teknik direktörümüz Murat Angın ve kıymetli ekibine, sporcu kardeşlerimize, çalışanlarımıza, emekçilerimize, aşçısından otobüs şoförlerine, kulüp yönetiminde beraber yol yürüdüğüm değerli yönetim kurulu üyelerimize, ailelerimize ve en önemlisi bizlere hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen baş tacı olan tüm taraftarlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” diyerek ekibini tebrik etti.

“ŞAMPİYONLUK TÜM NAZİLLİ’MİZE ARMAĞAN”

Önümüzdeki sezon da iddialı bir ekip kurmak istediklerini dile getiren Taner Sayın, sözlerini şöyle sürdürdü;
“Şampiyonluğumuz bizlere inanan tüm Nazilli halkına armağan olsun. Hedefimiz yeni sezonda Aydın Süper Amatör Ligde Nazilli’mizi yeni bir heyecanla en iyi şekilde temsil etmek olacaktır. Bu kupa ve bu lig hepimize hayırlı uğurlu olsun. Önümüzdeki sezonda şimdiden tüm takımlarımıza başarılar diliyorum.”

25 Mar 2024 - 10:34 - Spor

Mahreç  Mustafa Çelik