Acarlar Kaya'yı bağrına bastı

Yerel seçimlere sayılı günler kala Acarlar Buluşması düzenleyen İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya görülmemiş bir coşku ile karşılandı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Acarlar Kaya'yı bağrına bastı
Acarlar Kaya'yı bağrına bastı
+4
Haber albümü için resme tıklayın

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya seçim çalışmaları kapsamında düzenlediği Büyük Acarlar Buluşması'nda adeta gövde gösterisi yaptı.
Acarlar Mahallesi'ne seçim otobüsü ve yüzlerce araçlık konvoyla gelen Kaya’ya mahalle sakinleri yol boyu caddelerden, evlerin balkon ve pencerelerinden sevgi gösterilerinde bulundu.
Başkan Kaya buluşmanın düzenleneceği alana gelmek için coşkulu kalabalığı aşmak için zaman zaman beklemek zorunda kaldı.
Kaya’nın, toplantının yapılacağı alana mehteran eşliğinde girmesiyle meydandaki coşku doruk noktaya ulaştı.
Kaya’ya Acarlar’da AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş ve AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten de eşlik etti.

SAVAŞ'TAN TAM DESTEK

Büyük Acarlar Buluşmasında kalabalığa hitap eden Savaş, Başkan Kaya'nın ilçede hayata geçireceği tüm projelere Büyükşehir Belediye Başkanı olarak destek vereceklerini aktardı.
Savaş konuşmasının devamında, "Büyük Acarlar Hali başta olmak üzere Acarlar Mahallemize hak ettiği tüm hizmetleri sağlayacağız. Acarların tüm internet alt yapısı en kısa zamanda yenilenerek mahallenin internet sorunu çözüme kavuşturacağız. Ayrıca en kısa sürede Acarlar Mahallemizi doğalgazla buluşturacağız. Çalışkan ve emekçi Acarlar için ne yapsak az." ifadelerini kullandı.

ACARLAR’IN YANINDA OLDUK

Coşkulu kalabalığa seslenen Başkan Aytekin Kaya, “5 yıllık görev sürem boyunca Acarlarlı hemşerilerim ne istediyse yerine getirmek için var gücümüzle çalıştık. Emek veren, çalışan ve üreten Acarlarlı hemşerilerimizin her zaman yanlarında olduk. Yeni hizmet dönemimizde de yanlarında olmaya devam edeceğiz. Yerel yönetimin gücü ile Acarlar’a yapılabilecek pek çok hizmeti geçtiğimiz dönemde mahallemize kazandırdık. Yaklaşık 20 bin metrekare yol yapım çalışmasının yanı sıra, fiziki ve sosyal belediyecilik alanlarında pek çok hizmet ile hemşerilerimizin yanında olduk. İnşallah yeni dönemde bölgenin en büyük hali olacak Acarlar Hal Tesisini ilçemize ve mahallemize kazandırmak da bize nasip olacak.” diye konuştu.

25 Mar 2024 - 15:08 - Gündem

Mahreç  Haber Merkezi