Söke'de gönüller bir oldu

Cumhur İttifakı'nın AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş ve MHP Söke Belediye Başkan Adayı Tekin Yavuz, Çarşamba pazarında iftar programı düzenledi.

Ali Bulur
Ali Bulur Tüm Haberleri
Söke'de gönüller bir oldu
Söke'de gönüller bir oldu
Haber albümü için resme tıklayın

Aydın'ın Söke ilçesinde bulunan Çarşamba pazarında AK Parti tarafından düzenlenen iftar programından gönüller bir oldu.
Programa Cumhur İttifakı'nın Söke Belediye Başkan Adayı Tekin Yavuz, AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık ve binlerce Sökeli vatandaş katıldı.

SÖKE HİZMETE DOYACAK
Sökeli vatandaşlar iftarını yapan AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, "Söke Söke olalı böyle bir kalabalık görmemiştir. Yeni bir sayfaya hazırlanan Aydın ve Söke’nin ayak izlerini adımlarını görüyoruz. Heyecanlı bir bekleyiş var. Tekin Kardeşimle beraber Sökemizin ihtiyaçlarını hizmetlerini birlikte beraber yapacağız. Bu kent hizmetlere doyacak. Bizde uyum olur, bizde birlik olur, bizde kavga olmaz bizde hizmet olur. Sökemiz de hak ettiği hizmetlere önümüzdeki dönemde kavuşacak. Karşı taraf telaş içinde bazı adımlar atıyor. Bazı açılışlarla komik duruma düştüğünü tüm Sökeliler görüyor" dedi.

ORTAK AKIL VURGUSU
Cumhur İttifakı'nın Söke Belediye Başkan Adayı Tekin Yavuz ise "Bugün çok güzel yoğun bir katılım var. Çok mutlu olduk. Bu mübarek günde bizlerle birlikte ekmeğimizi ve soframızı bizimle birlikte paylaştıkları için çok teşekkür ediyorum. Değişim için çok az bir gün kaldı. Artık Söke hak ettiği yere ulaşacak. Kaybolan yıllarını telafi edecek. Vatandaşlarımızdan ellerini vicdanlarına götürmelerini ve Söke’nin haline bakarak oy vermelerini istiyorum. Ben kesinlikle siyaset yapmıyorum. Amacım Söke’nin gelişerek büyümesi ve hak ettiği yerlere gelmesidir. Gece gündüz demeden sorunların çözümü için çalışacağız. Makamda oturarak değil sahada vatandaşımızın yanında olarak sorunlara müdahale edeceğiz. Ben yaptım oldu değil ortak akılla istişareler yaparak çözüm üreteceğiz" diye konuştu.

25 Mar 2024 - 23:21 - Gündem

Mahreç  Ali Bulur