AK Parti'den gövde gösterisi!

AK Parti Nazilli’de yerel seçim öncesi teşkilatına güç kattı. Düzenlenen törende 205 kişiye rozet takıldı.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
AK Parti'den gövde gösterisi!
AK Parti'den gövde gösterisi!
+7
Haber albümü için resme tıklayın

AK Parti Nazilli’de yerel seçim öncesi gövde gösterisi yaptı. AK Parti Nazilli İlçe Teşkilatı 205 kişiye rozet taktı. Rozet takma töreni Öğretmenevi’nde gerçekleştirildi. Törene eski Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılıç, İlçe Başkanı Volkan Beyazıt, Gençlik Kolları Başkanı Recep Kutlu, Kadın Kolları Başkanı İlker Akbaş ve partililer katıldı. Yeni katılan isimlere protokol üyeleri tarafından rozetleri takıldı.

NAZİLLİ’DE 20 BİN ÜYE

AK Parti’nin her gün büyüyerek yola devam ettiğini söyleyen İlçe Başkanı Volkan Beyazıt, 30-40 kişiyle başlayan bu serüvenin yalnızca Nazilli’de 20 bine ulaştığını söyledi. 2002’de başlayan yolculuğun Türkiye Cumhuriyeti var olduğu sürece devam edeceğini dile getiren Volkan Beyazıt, “Nazilli’de genel seçimlerde AK Parti olarak ciddi başarılar elde ettik. Bir önceki genel seçimde teşkilatımızla beraber ciddi bir oy yüzdesi aldı. Oyumuzu rekor seviyeye getirdik. Cumhurbaşkanımızın oyu partimizin de üstündeydi. 2002’den bu yana yerel seçimlerde AK Parti iktidarını belediyecilik hizmetleriyle tanıştıramadık. Kürşat başkanımız son 1 senede bize geçmiş oldu. O sürecin hemen akabinde deprem oldu ve tüm kaynaklarımız deprem bölgesine aktarıldı. Aydın’da Mustafa Savaş, Nazilli’de ‘efsane’ lakabıyla Esat Ergüler’i seçtirip gerçek belediyeciliği göstereceğiz” dedi.

“BEL ALTI VURUŞLARINIZ SİYASETE ALET ETMEYİN”

Nazilli’ye hizmet gelmemesi için uğraşanların iyi niyetli olmadığının altını çizen Volkan Beyazıt, “Biz halka hizmet hakka hizmettir diyoruz. O pis ellerinizi çekin artık. Bel altı vuruşlarınızı siyasete alet ederek millete hizmet etme yolunda olan insanları yolundan alıkoymayın. Bugün buradaki tablo şunu gösteriyor. Bu camia her geçen gün daha da büyüyor. Halka hizmet isteğinde olanların arkasında duracak ve 1 Nisan günü bunu göreceğiz” ifadelerine yer verdi.

26 Mar 2024 - 13:46 - Siyaset

Mahreç  Mustafa Çelik