Adres: Ergüler

Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, seçime sayılı günler kala Nazilli Belediye Başkan Adayı Esat Ergüler ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş’a destek istedi.

Mustafa Çelik
Mustafa Çelik Tüm Haberleri
Adres: Ergüler
Adres: Ergüler
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Yerel yönetimlerin belirleneceği kritik 31 Mart seçimlerine 3 gün kala siyasi partilerin ve adayların kampanya çalışmaları hızlandı.
Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, dün canlı yayında gazeteci Veysel Karahan’ın konuğu oldu.
Haluk Alıcık, Cumhur İttifakı’nın Nazilli Belediye Başkan Adayı Esat Ergüler ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş’a destek istedi.

NAZİLLİ’DE ADRES ERGÜLER
Nazilli Belediyesi’ni ekonomik dar boğazdan çıkarabilecek tek ismin AK Partili Esat Ergüler olduğunu vurgulayan Haluk Alıcık, “Biz daha iyi yöneteceğiz. Bunu kimle yapacağız dediğimiz de adres Esat Ergüler çıkıyor. Borç kitlesi yürütülebilecek bir pozisyonda olmalı ve devletten gelen yardımlarla bunlar yapılmalı. Memlekete hizmet etmiş bir ağabeyimiz var. Hizmet de etmeye devam edecek. Bu bir yerel seçim. Doğru insanı seçeceğiz. Nazilli’de bayrağı yeniden aldığımız yerden devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

BIRAKIN BU İLERİ
Seçimin son sürecinde çirkin algı operasyonlarının oluşturulmaya çalıştığını söyleyen Haluk Alıcık, “Çok şiddetli bir şekilde karalama kampanyası yürütülüyor. Son 3 ve 4 gün kalmış. Herkes usturuplu bir şekilde, kimse kimseye çamur atmadan memleketin sağduyusu için hareket etmemiz lazım. Sertmiş, sinirliymiş diyorlar. Bırakın bu işleri. Biz yumuşak olduk da ne oldu. Bu algıyı yıkmamız lazım. Bunlar birileri tarafından servis ediliyor. Cumhur İttifakı’ndaki arkadaşlarımız doğru yeri tercih etmeli. Ben MHP ailesine söylüyorum, doğru adres Aydın’da Mustafa Savaş, Nazilli’de Esat Ergüler. Ah vah dememek lazım. Ah vah dedik Nazilli 5 yıl kaybetti” diye konuştu.

ERGÜLER’E KEFİL OLDU
Esat Ergüler’e her zaman kefil olduğunu kaydeden MHP Aydın İl Başkanı şöyle devam etti;
“Ağabeyimizin kefilliğe ihtiyacı yok ama bir derdi olduğunda oldu da ulaşılamadığında benim telefonum 7/24 açık. Söyleyecekler biz de elimizden geldiğince herkesin derdine derman olacağız. Sıkmadık el çalmadık kapı bırakmayacağız”.

27 Mar 2024 - 11:10 - Siyaset

Mahreç  Mustafa Çelik