Ovaeymir Atay dedi

Efeler Belediye Başkanı ve İYİ Parti Adayı Mehmet Fatih Atay’ın seçim çalışmaları kapsamında yaptığı Ovaeymir mahalle ziyareti mitinge dönüştü. Yüzlerce mahalle sakinine projelerini anlatan Başkan Atay, yeni dönemde mahalleye Kitap Kafe kazandıracağını müjdeledi.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Ovaeymir Atay dedi
Ovaeymir Atay dedi
+7
Haber albümü için resme tıklayın

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, dur durak bilmeden kentin her köşesinde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Gece gündüz halk buluşmaları gerçekleştiren Atay’ın son durağı Ovaeymir Mahallesi oldu.
Mahalle sakinlerinin çok büyük bir kalabalıkla karşıladığı Başkan Atay, kendisini destekleyen vatandaşlara teşekkür etti ve yeni dönemde de hizmette rekorlar kırmaya ‘Aynen Devam’ dedi.
Başkan Atay; kadınlar, çocuklar, gençler, özel bireyler, yaşlılar, dezavantajlı vatandaşlar başta olmak üzere toplumun her kesimini yakından ilgilendiren projelerine değindi.
Eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak için de var gücüyle çalışmaya devam edeceğini belirten Başkan Mehmet Fatih Atay, Süper Amatör Lig'e yükselen Ovaeymir Spor'un teknik heyet, başkan ve sporcularıyla da bir araya gelerek, spora ve sporcuya da desteklerini sürdüreceklerinin sözünü verdi.

27 Mar 2024 - 14:59 - Gündem

Mahreç  Haber Merkezi