Bozdoğan’da renkli konvoy

Aydın’ın Bozdoğan ilçesi bugün renkli bir konvoya sahne oldu. Baharın gelişini kutlayan çiftçiler traktörleri ile ilçede konvoy yaparak bir yandan da Başkan Ufuk Altıntaş’a destek verdi.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Bozdoğan’da renkli konvoy
Bozdoğan’da renkli konvoy
+3
Haber albümü için resme tıklayın

İspanya, Fransa, Yunanistan gibi Avrupa ülkeleri haftalardır çiftçi protestoları ile karşı karşıya. Traktörlerine atlayan çiftçiler sonu görünmez konvoylarla yola çıkıp kah hükümet binalarının girişini kah otoyolları trafiğe kapatıyor.

Avrupa çiftçisinin traktörlü eylemlerine karşılık Aydın’lı üreticiler de bugün traktörleri ile yola çıktı. Ama burada amaç tamamen farklıydı.
Bozdoğanlı üreticiler doğanın uyanışını, baharın gelişini kutlamak için konvoy oluşturdu.
Gelin gibi süslenen traktörler ilçenin bir ucundan diğer ucuna giderek Bozdoğan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Ufuk Altıntaş’a destek verdi.
Başkan Altıntaş, “Çiftçilerimizin katılımıyla baharın gelişini hep birlikte kutladık. Çok yoğun katılım sağlayan ve desteklerini bizden esirgemeyen hemşehrilerime can-ı gönülden teşekkür ederim. Çiftçilerimize bereketli bir sezon dilerim. Mustafa Savaş'la Dalama Çayı Kemer’e akacak, Bozdoğan ve Aydın çiftçisi kazanacak.” Diyerek her zaman üretişinin yanında olacaklarını kaydetti.

28 Mar 2024 - 19:12 - Siyaset

Mahreç  Haber Merkezi