ADÜ ailesi iftarda buluştu

Geleneksel ADÜ Ailesi İftar Yemeği, akademik ve idari personelin aileleriyle birlikte gerçekleşti. Ramazanın paylaşma ruhunu temsil eden iftarda sofralar bereketlenirken yemek servisini Rektör Prof. Dr. Bülent Kent yaptı.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
ADÜ ailesi iftarda buluştu
ADÜ ailesi iftarda buluştu
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Adnan Menderes Üniversitesi’nin ‘Geleneksel ADÜ Ailesi İftar Programı’ 15 Temmuz Şehitler Meydanı'nda yapıldı. İftarın ev sahipliğini Rektör Prof. Dr. Bülent Kent yaparken, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Cemal İyem, Prof. Dr. Nuh Kılıç ve Prof. Dr. Erkan Salan, Genel Sekreter V. Prof. Dr. Bertan Akyol, Rektör Danışmanları Doç. Dr. Kemal Ramazan Haykıran ve Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Fatih Hacıyusufoğlu ile akademik ve idari personel aileleri ile birlikte katıldı.

ADÜ Devlet Konservatuvarı öğretim üyelerinin icra ettiği “Tasavvuf Müziği” dinletisi ardından Adnan Menderes Camii İmam Hatibi Orhan Üresin’in Kuran-ı Kerim tilaveti gerçekleşti.

BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ
Yemeklerin servisini bizzat yapan rektör Prof. Dr. Kent iftar yemeğinde personelle bir araya gelmiş olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirtti. Prof. Dr. Bülent Kent, “Ramazan, aynı zamanda bize sabır, hoşgörü ve paylaşma kültürünü öğretir. Sizler, her alanda üstün gayret ve özveri ile çalışarak, Üniversitemizin başarısına katkı sağlıyorsunuz. Birlikte çalışmak ve başarılarımızı paylaşmak bizi daha da güçlü kılıyor. Bugün, bu iftar sofrasında bir araya gelmemiz, bu birlikteliğimizin bir simgesidir. Mübarek Ramazan ayının hepimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

29 Mar 2024 - 10:16 - Gündem

Mahreç  Haber Merkezi