Şehir eşkıyaları cezasını buldu

İncirliova'da 12 yaşındaki çocuğu taciz ettiği iddiasıyla ile M.Ö'nün parasını alıp ardından darp eden 3 kişi "kişiyi hürriyetinden yoksun kılarak gasp etmek" suçundan tutuklandı.

Melek Fırat
Melek Fırat Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Olay, Aydın'ın İncirliova ilçesi Aykut Ozan Caddesi üzerinde yaşandı. Akli dengesi yerinde olmayan 32 yaşındaki M.Ö, için 12 yaşında kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiası ortaya atıldı. Sokak ortasında genci dövmeye başlayan O.B, A.B, A.Ş, çevredeki vatandaşları da galeyana getirerek olayı büyüttü. Bölgeye sevk edilen İncirliova polisi genci ellerinden alarak emniyete götürdü. Gencin ifadesinde ise gerçek ortaya çıktı. Daha önceden M.Ö ile husumetli oldukları ortaya çıkan 3 kişinin, taciz yalanıyla genci darp edip olaydan sıyrılmaya çalıştıkları anlaşıldı. Herhangi bir taciz başvurusu gelmeyince gerçeği araştıran polis, 3 şehir eşkıyasının peşine düştü.

Zihinsel engelli genci taciz yalanıyla darp eden ve parasını alan O.B, A.B, A.Ş, gözaltına alındı. Bugün Aydın Adliyesine sevk edilen 3 şahıs, "kişiyi hürriyetinden yoksun kılarak gasp etmek" suçundan tutuklandı.

29 Mar 2024 - 17:22 - Asayiş

Mahreç  Melek Fırat