Tuğba Kuruyemiş büyüyor

Merkezi Aydın'da bulunan Tuğba Kuruyemiş, 116. şubesinde hizmet vermeye başladı.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Tuğba Kuruyemiş büyüyor
Tuğba Kuruyemiş büyüyor
Haber albümü için resme tıklayın

Ülke genelindeki şube sayısını arttıran ve merkezi Aydın'da bulunanTuğba Kuruyemiş, son yıllarda en fazla büyüyen firmalar arasında yerini aldı.

Bir yandan üretimi arttırırken diğer yandan da her ay yeni istihdam oluşturan Tuğba, İzmir Güzelbahçe’de 116. Şubesini törenle açtı.
Vatandaşın yoğun İlgisiyle gerçekleştirilen açılış programında, özel indirimli ürünler ilgi topladı. Ramazan ayının da devam etmesi nedeniyle vatandaşlar, indirimleri fırsata çevirdi ve bol bol alışveriş yaptı.

HER MAĞAZA 10 İSTİHDAM

Tuğba Kuruyemiş olarak üretime ve istihdama büyük önem verdiklerini belirten Bölge Müdürü Yılmaz Bozdağ, “Tuğba Kuruyemiş olarak her yıl üretim, istihdam ve mağaza sayısını yüzde 10’un üzerinde artış sağlanıyor. Burada bir yandan kaliteli üretime odaklanırken diğer yandan da istihdama büyük önem veriyoruz. Her mağaza yaklaşık 10 yeni istihdam demek. Sıcak sıcak taptaze sloganı ile Güzelbahçe’deki yen şubemizle hizmetlerimiz devam edecek” dedi.Tuğba Kuruyemiş Mağazaları’nda müşteriye sunulan tüm ürünlerin kendi imalatları olduğunu belirten Bozdağ, “Ürünlerimizi gıda mühendislerimizin denetiminde tecrübeli ekibimizle özenle hazırlıyoruz. Pek çok ürünümüz üstün lezzet ödülüne sahip. Geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da büyümeye devam ediyoruz” diye konuştu.
Konuşmaların ardından Tuğba Kuruyemiş Güzelbahçe Şubesi, firmanın İç Mimarı Müberra Perk, Bölge Müdürü Secan Şahin ve Mağaza Yöneticilerinden Melek Özdemir tarafından kurdele kesildi.

29 Mar 2024 - 17:27 - Gündem

Mahreç  İhlas Haber Ajansı