İncirliova’da insan seli

İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Aytekin Kaya “Büyük İncirliova Buluşması”nda zaferini ilan etti. İnsan selinin yaşandığı mitingde vatandaşlara seslenen Kaya “Partiniz ne olursa olsun tercihiniz öz evladınız olsun, Kazanan İncirliova olacak” dedi.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
İncirliova’da insan seli
İncirliova’da insan seli
+2
Haber albümü için resme tıklayın

İncirliova Belediye Başkanı ve AK Parti adayı Aytekin Kaya seçim öncesi son gece mitingini Sulu Park/ Merkez Çarşı Camii Önü’nde gerçekleştirdi.
Mitingde kelimenin tam anlamıyla insan seli yaşandı. Kaya’ya destek veren İncirliovalılar parka akın etti.
Mitinge katılan AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten meydandaki kalabalığın seçim sonucunu ilan ettiğini dile getirdi.
Ökten, İnciriliova’nın kararı bugünden belli. Meydanın dili olsa 31 Mart’ın sonucunu buradan haykırır. Gönül adamı, halk adamı Aytekin Kaya ile devam, Büyükşehir’de Mustafa Savaş.” diye konuştu.

GÜVENLİĞİ İPTAL ETTİK, KAPILARI AÇTIK

Kaya da yaptığı konuşmada 5 yıl boyunca başkanlığını devam ettirdiğini ve bu süre boyunca makam kapısının herkese açık olduğunu söyledi.
Güvenliği de iptal ettiklerini hatırlatan Kaya “Herkes geldi derdini anlattı, derdine ilaç olmaya çalıştık. İnşallah bir 5 yıl daha kazandığımızda kapımız yine kapanmayacak” dedi.
"Derdim siyaset değil vatandaşa hizmet etmek" diyen Kaya, “Partiniz ne olursa olsun tercihiniz öz evladınız Aytekin Kaya olsun “ sözleri ile herkesten destek istedi.
Şimdiden zaferini ilan eden Kaya, “Yeniden İncirliova Büyük Buluşmamızda insan seli olup meydanımızı tıklım tıklım dolduran, sevgi, heyecan ve coşkuları ile 31 Mart zaferimizi bize bu geceden ilan eden, bu güzel kentin tüm güzel insanlarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kazanan sizler olacaksınız, kazanan İncirliova olacak.” diye konuştu.

30 Mar 2024 - 13:43 - Gündem

Mahreç  Haber Merkezi