Yerel seçim MANŞET'te

Türkiye yarın bir kez daha sandığa gidiyor. Seçmen oyunu kullandıktan sonra sonuçları beklemeye başlayacak. İşte o sonuçlar tüm ayrıntılarıyla MANŞET'te olacak.

Haber Merkezi
Haber Merkezi Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Beklenen gün geldi çattı. Aydın’da 882 bin 124 seçmen yarın 2 bin 918 sandıkta, belediye başkanlığı, meclis üyesi ve muhtar adayları için oy kullanacak.
Seçimin nabzı ise MANŞET'te atacak. En doğru en güvenilir sonuçlar yayın yasağı kalkar kalkmaz an be an MANŞET'te olacak.
Hızlı, doğru ve anlaşılır verilere ulaşmak için, Melek Fırat İl Seçim Kurulu'nda, Sezercan Makas AK Parti İl Başkanlığı, Hakan Horata CHP İl Başkanlığı ve diğer siyasi partilerin İl Başkanlıklarında, Mustafa Çelik Nazilli'de, Ali Bulur Söke'de, Osman Yurttaş Çine'de gelişmeleri izleyecek.
Arkadaşlarımız elde ettikleri verileri anından haber merkezimize ulaştıracak. Editörler tarafından süzgeçten geçirilecek olan haberler, anında okurlarımıza duyurulacak.
2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri, hem genel hem de yerel sonuçlarıyla yasaklar kalkar kalkmaz sayfalarımızda olacak.

30 Mar 2024 - 16:42 - Gündem

Mahreç  Haber Merkezi