Aydın güreşiyor

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen Okullar Arası Küçük Erkekler Güreş Müsabakaları, büyük heyecanla start verdi.

İhlas Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı Tüm Haberleri
Aydın güreşiyor
Aydın güreşiyor
Haber albümü için resme tıklayın

Okul Sporları 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı faaliyet programı kapsamında düzenlenen müsabakalar, 2-5 Nisan 2024 tarihleri arasında Kuşadası Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.
Türkiye’nin dört bir yanından gelen toplam 17 farklı ilden 180 güreşçi, bu çerçevede Kuşadası’nda buluştu. Aydın, Afyon, Çanakkale, Kütahya, Edirne, Tekirdağ, Bursa, Bilecik, Isparta, Manisa, Antalya, Yalova, İzmir, Kırklareli, Denizli, Muğla ve Balıkesir’den gelen sporcular, minderde yeteneklerini sergileme fırsatı bulacak.

HOŞ GELDİNİZ
Müsabakaların açılış seremonisi, Kuşadası Spor Salonunda gerçekleşti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu’nun yaptığı açılış konuşması ile başladı. Müsabakalara katılan tüm sporculara başarılar dileyen Müdür Fillikçioğlu, genç güreşçileri izlemekten büyük bir heyecan duyduğunu belirtti.
Ayrıca katılımcı takımlara ‘hoş geldin’ diyerek müsabakalarda başarılar dileyen Fillikçioğlu, güreş tutkunlarını Kuşadası Spor Salonu’na davet etti.

02 Nis 2024 - 18:58 - Spor

Mahreç  İhlas Haber Ajansı