Gamze'nin 'Loş Hoş'u

CHP'li Gamze Yolcu Metin'in Nazilli'ye Belediye Başkan Adayı olduktan sonra çok konuşulan klibinin, 29 kişinin öldüğü diskotekte çekildiği ortaya çıktı. Metin, sosyal medya hesabından o klibin perde arkasını anlattı.

Sezercan Makas
Sezercan Makas Tüm Haberleri
Gamze'nin 'Loş Hoş'u
Gamze'nin 'Loş Hoş'u
Haber albümü için resme tıklayın

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri için CHP yönetimi, Nazilli Belediye Başkan Adayı olarak Gamze Yolcu Metin'i açıkladı.
Yolcu'nun isminin açıklanmasıyla ortaya çok konuşulacak bir klibi çıktı. Sosyal medyada 'Loş Hoş' başlığıyla dolaşan klip Nazilli'de tartışmaları da beraberinde getirdi.
Oy keybedeceği düşüncesiyle Yolcu adaylıktan çekildi, yerine Ertuğrul Tetik aday gösterildi.
Tetik de pazar günü yapılan seçimlerde ipi göğüsledi ve Nazilli'nin yeni Belediye Başkanı oldu.

METİN'DEN AÇIKLAMA GELDİ

İstanbul dün 29 kişinin can verdiği diskotek faciası yaşayınca, Gamze Yolcu Metin de çok tartışılan o kilibinin yanan mekanda çekildiğini duyurdu.
Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Metin, "Başkan Adaylığım sırasında gündem olmuş, gazeteci arkadaşlarımın büyük titizlikle cımbızlayıp bulduğu, 'GÖBEK ATAN BAŞKAN ADAYI' başlığıyla haber yaptığı bir klipti 'Loş Hoş' diye yazdı.
Müzik duyduğunda oynamadan edemediğinin altını çizen CHP'li Metin, "Söz ve müziği Nazilli’den çok sevdiğimiz öğretmenimiz Sabri Sümer’in oğlu, benim de çok yakın dostum ve okul arkadaşım Mehmet Sümer’e ait olan şarkıyı ilk dinlediğimde çok beğenmiş ve 'Haydi Mehmet bu şarkına Klip Çekelim' demiştim… Mehmet 'Olur mu Gamze, oynar mısın gerçekten' deyince 'Oynayalım be Mehmet, bir daha mı geleceğiz dünyaya' cevabını vermiştim. 4,5 saat sadece oynadık, güldük eğlendik bu güzel ekiple" ifadelerini kullandı. Metin, sanat ve sanatçının yanında olduğunu vurguladı.

KULÜP BİZİM İÇİN KAPATILDI
Hayatında ilk defa gece kulübüne girdiğini belirten Gamze Yolcu Metin, açıklamasını şöyle tamamladı:
"Kulüp bizim için kapatılmıştı. Ve gecenin bu vaktinde aldığım o acı haber. Kulüpte yangın çıkmış ve içlerinde bize de hizmet eden ışıkçı ve garson arkadaşların olduğu 30 kişi hayatını kaybetmiş , inanın şimdi öğrendim, çok üzgünüm çok çok. Allah Rahmet eylesin. Rabbim ailelerine sabırlar versin."

03 Nis 2024 - 16:18 - Gündem

Mahreç  Sezercan Makas